close icon
page-title
Wrogowie Publiczni
Wrogowie Publiczni

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Public Enemies
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Universal Pictures

Wrogowie Publiczni 2009 • Caly Film • LEKTOR PL • CDA

star6.7
4329Ocen
date2009
date2h 20m
loader

Wrogowie Publiczni Recenzje

 • avatar

  PopcornPrincess

  |4 godziny temu
  Następna pseudoaktorka pochodzenia żydowskiego.
 • avatar

  ScreenSiren

  |3 dni temu
  Za każdym razem jak oglądam ten film, to mam mixed feelings, wspomnienia wracają ehh.. ale ogólnie to ok
 • avatar

  TonnyMonntana

  |6 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  CineMagicJoey

  |11 dni temu
  Nie dziwię się że każdy tak gada o tym ale jak te reklamy to sa słabe serio
 • avatar

  Adek

  |12 dni temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  OnScreenSasha

  |12 dni temu
  Nie wiem, dlaczego ten film ma dobre recenzje. Mnie się nie podobał. Oglądałem do końca, w nadziei na jakieś zaskoczenie na zakończeniu. Nic w tym mnie nie urzekło.
 • avatar

  DocuDiva

  |13 dni temu
  Takie dobre filmy jak to to to ja rozumiem 👌
 • avatar

  FilmFiesta

  |13 dni temu
  Fagata wykorzystała Stuu na siano jakby co przypominam

Wrogowie Publiczni Obsada

prev-arrow
prev-arrow

Wrogowie Publiczni Trailer

Spis treści

Cały film Wrogowie Publiczni 2009

Szukasz sposobu, aby obejrzeć film Wrogowie Publiczni z 2009 roku? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Możesz obejrzeć ten kultowy kryminał na stronie prawdziwefilmy.pl. Ten film to prawdziwa uczta dla kinomanów, łączący w sobie adrenaliną, napięcie i niezapomniane role aktorskie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go zobaczyć, to koniecznie nadróbcie tę zaległość. Wrogowie Publiczni to pozycja obowiązkowa dla miłośników gatunku. Fabuła filmu Wrogowie Publiczni przenosi nas do Stanów Zjednoczonych w latach 30. XX wieku. Śledzimy losy legendarnego gangstera Johna Dillingera, który wraz ze swoją bandą bezwzględnie okrada banki i ucieka przed organami ścigania. Starcie pomiędzy Dillingerem a FBI dostarcza wielu emocjonujących momentów. Reżyser Michael Mann mistrzowsko oddaje klimat tamtych czasów, a gra aktorska, szczególnie Johnnego Deppa i Christiana Bale'a, zapiera dech w piersiach. Jeśli szukasz sposobu, aby obejrzeć ten film, zajrzyj koniecznie na stronę prawdziwefilmy.pl. Znajdziesz tam wiele różnych wersji Wrogów Publicznych - z polskim lektorem, napisami lub w wersji oryginalnej. Możesz również obejrzeć film zupełnie za darmo. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i zanurz się w świecie gangsterskiego thrillera.

Image Wrogowie Publiczni film online

Wrogowie Publiczni Gdzie obejrzeć 2009

Jeśli chcesz obejrzeć film Wrogowie Publiczni z 2009 roku, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz go znaleźć na stronie prawdziwefilmy.pl, gdzie znajdziesz wiele różnych wersji tego kultowego kryminału. Możesz wybrać wersję z polskim lektorem, napisami lub w wersji oryginalnej z angielskimi dialogami. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, gwarantujemy, że Wrogowie Publiczni zapewnią Ci niezapomniane wrażenia. Ten film to prawdziwa uczta dla kinomanów, łączący w sobie adrenaliną, napięcie i niezapomniane role aktorskie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go zobaczyć, to koniecznie nadróbcie tę zaległość. Wejdź na stronę prawdziwefilmy.pl i ciesz się filmem Wrogowie Publiczni w dowolnej wersji językowej. Możesz również obejrzeć go zupełnie za darmo. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i daj się wciągnąć w świat gangsterskiego thrillera.

Wrogowie Publiczni Za darmo 2009

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Możesz obejrzeć film Wrogowie Publiczni z 2009 roku całkowicie za darmo na stronie prawdziwefilmy.pl. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników gatunku kryminału. Wrogowie Publiczni to film, który przykuwa uwagę od pierwszych minut. Śledzimy losy legendarnego gangstera Johna Dillingera, który wraz ze swoją bandą bezwzględnie okrada banki i ucieka przed organami ścigania. Starcie pomiędzy Dillingerem a FBI dostarcza wielu emocjonujących momentów, a gra aktorska Johnnego Deppa i Christiana Bale'a zapiera dech w piersiach. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć tego kultowego filmu, to koniecznie to nadróbcie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę prawdziwefilmy.pl i ciesz się filmem w wersji z polskim lektorem, napisami lub oryginalnej. Co najlepsze, możesz go obejrzeć całkowicie za darmo! Zapomnij o wydawaniu pieniędzy na płatne serwisy streamingowe i daj się wciągnąć w świat gangsterskiego thrillera.

Wrogowie Publiczni z lektorem pl 2009

Jeśli szukasz filmu Wrogowie Publiczni z 2009 roku z polskim lektorem, dobrze trafiłeś! Możesz go obejrzeć na stronie prawdziwefilmy.pl, gdzie znajdziesz wiele różnych wersji tego kultowego kryminału. Wrogowie Publiczni to film, który przykuwa uwagę od pierwszych minut. Śledzimy losy legendarnego gangstera Johna Dillingera, który wraz ze swoją bandą bezwzględnie okrada banki i ucieka przed organami ścigania. Starcie pomiędzy Dillingerem a FBI dostarcza wielu emocjonujących momentów, a gra aktorska Johnnego Deppa i Christiana Bale'a zapiera dech w piersiach. Dzięki polskiemu lektorowi możesz w pełni zanurzyć się w świat gangsterskiego thrillera bez konieczności czytania napisów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę prawdziwefilmy.pl i ciesz się filmem w wersji z polskim lektorem. Co najlepsze, możesz go obejrzeć całkowicie za darmo! Zapomnij o wydawaniu pieniędzy na płatne serwisy streamingowe i daj się wciągnąć w świat Wrogów Publicznych.

Image Wrogowie Publiczni 2009

Wrogowie Publiczni z napisami pl 2009

Jeśli szukasz filmu Wrogowie Publiczni z 2009 roku z polskimi napisami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz go obejrzeć na stronie prawdziwefilmy.pl, gdzie znajdziesz wiele różnych wersji tego kultowego kryminału. Wrogowie Publiczni to film, który przykuwa uwagę od pierwszych minut. Śledzimy losy legendarnego gangstera Johna Dillingera, który wraz ze swoją bandą bezwzględnie okrada banki i ucieka przed organami ścigania. Starcie pomiędzy Dillingerem a FBI dostarcza wielu emocjonujących momentów, a gra aktorska Johnnego Deppa i Christiana Bale'a zapiera dech w piersiach. Dzięki polskim napisom możesz w pełni cieszyć się filmem, nawet jeśli nie znasz dobrze języka angielskiego. Wystarczy, że wejdziesz na stronę prawdziwefilmy.pl i ciesz się filmem w wersji z polskimi napisami. Co najlepsze, możesz go obejrzeć całkowicie za darmo! Zapomnij o wydawaniu pieniędzy na płatne serwisy streamingowe i daj się wciągnąć w świat Wrogów Publicznych.

Wrogowie Publiczni po polsku 2009

Jeśli szukasz filmu Wrogowie Publiczni z 2009 roku w wersji po polsku, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Możesz go obejrzeć na stronie prawdziwefilmy.pl, gdzie znajdziesz wiele różnych wersji tego kultowego kryminału. Wrogowie Publiczni to film, który przykuwa uwagę od pierwszych minut. Śledzimy losy legendarnego gangstera Johna Dillingera, który wraz ze swoją bandą bezwzględnie okrada banki i ucieka przed organami ścigania. Starcie pomiędzy Dillingerem a FBI dostarcza wielu emocjonujących momentów, a gra aktorska Johnnego Deppa i Christiana Bale'a zapiera dech w piersiach. Niezależnie od tego, czy wolisz wersję z polskim lektorem, czy z polskimi napisami, znajdziesz je na stronie prawdziwefilmy.pl. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i ciesz się filmem Wrogowie Publiczni w wygodny dla siebie sposób. Co najlepsze, możesz go obejrzeć całkowicie za darmo! Zapomnij o wydawaniu pieniędzy na płatne serwisy streamingowe i daj się wciągnąć w świat gangsterskiego thrillera.

Podobne filmy do Wrogowie Publiczni

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski

Od najmłodszych lat kino było moją wielką miłością. Jako dziecko zamiast bajek wolałem oglądać stare filmy, które kochał mój dziadek. W miarę dorastania moja fascynacja rosła, pochłaniałem coraz więcej tytułów, czytałem książki o historii kina. Po studiach filmowych, pełen pasji i wiedzy, postanowiłem założyć portal poświęcony mojej ukochanej dziedzinie sztuki. Codziennie dzielę się tam swoimi przemyśleniami na temat nowych produkcji - zarówno głośnych hitów, jak i mniej znanych perełek. Lubię pisać z perspektywy zagorzałego kinomana, ale i krytyka zwracającego uwagę na ważne społecznie aspekty dzieła. Poza recenzjami, publikuję wywiady z twórcami oraz ciekawostki z planu zdjęciowego. Chcę, by mój portal był źródłem rzetelnej wiedzy dla kinomaniaków. To dla mnie spełnienie marzeń - móc codziennie pisać o tym, co kocham i dzielić się tą pasją z innymi.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 4329

Udostępnij